Газовий лічильник Elster BK-G16
призначений для вимірювання об'єму споживання газу.
Принцип роботи: потік вимірюваного газу, проходячи з однієї камери в іншу і приводить в рух мембрани, які розташовані між камерами. Число рухів мембран, пропорційно пройшов газу.
В лічильнику даного типу передбачена можливість установки імпульсного датчика який дозволяє передавати показники приладу на зовнішні пристрої автоматизованого збору інформації, що спрощує знімання показань.
Газовий лічильник Elster BK-G16 повинен встановлюватися за напрямом потоку у відповідності з тим, якого напрямку прилад Ви придбали, або зліва направо або справа наліво.
Характеристики лічильника газу Elster BK-G16
| Діапазон робочих витрати |
Qmin ― 0.16 м3/рік. Qnom - 16 м3/рік. Qmax - 25 м3/рік. |
| Діапазон температур ― довкілля: ― робочого середовища: |
від -25°С до +55°С від -25°С до +55°С |
| Робочий тиск (Pmax) | 60 kPa |
| Втрата тиску | менше 300 Па |
| Приєднуюча різьба: | 2 дюйма |
| V дм3: | 5,6 |
| Типорозмір: | G16 |
| Напрямок потоку: | зліва направо |
| Вага: | 5,7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Міжповірочний інтервал | 8 років |
| Термін служби не менше | 25 років |
| Країна виробник | Словаччина |
| Компанія виробник | Elster GmbH Germany |
| Колір | сірий |
| Тип | механічний мембранний |
| Додаткові функції | можливість підключення низькочастотного датчика IN-Z61 |
| A: | 330 мм. |
| B | 405 мм |
| C: | 234 мм |
![]() |
міжосьова відстань 280 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elster |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Максимальна витрата, Qmax | 25 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 16 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.16 куб.м/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 165 ₴


