Радіатори алюмінієві
Радіатори цього типу розраховані на надлишковий тиск до 100 атмосфер, що по міцності порівнянно з радіаторами біметалічними.
Приблизно 50% теплообміну алюмінієвого радіатора становить теплове випромінювання та решта 50% природна конвекція.
Теплопровідність алюмінієвого радіатора, на відміну від чавунного і сталевого, у 3-4 рази вище, тому алюмінієвий радіатор має більш компактними розмірами, легкий і практичний в експлуатації.
Пластичність алюмінію дозволяє створювати практично будь-які форми радіаторів методом лиття, при цьому володіючи максимальною міцністю.
В технологію виробництва алюмінієвого радіатора входить якісне покриття в два етапи: фарбування і нанесення епоксидної емалі (порошкового) – все це захищає радіатор від надмірної вологості та пошкоджень.
Секції алюмінієвого радіатора з'єднуються зсередини різьбовими елементами і герметизуються паронітових прокладками або іншими спеціальними матеріалами.
Основні переваги алюмінієвого радіатора:
- Високий теплообмін і при низькій температурі;
- з-за малого обсягу води радіатор швидко нагрівається;
- тривалий термін експлуатації;
- відсутність зварювальних швів забезпечує міцність конструкції;
- економічний;
- компактний і легкий;
- міцний;
- стійкий до корозії;
- відсутність гострих кутів дозволяє безпечно використовувати його в житлових приміщеннях;
- можливість регулювання температури (при зниженні температури повітря буде менш сухий);
- підвищений робочий тиск;
- можливість встановлення радіатора на ніжки-підставки.
Для того чтобы определить необходимую мощность радиатора для помещения, необходимо учесть следующее: 100 Вт тепловой мощности на 1 м2 в помещении со стандартной высотой потолков (до 3 м). Средняя оценка дана с учетом соблюдения норм по теплоизоляции помещения. Для более точного определения тепловой мощности обратитесь к специалисту, который произведет профессиональный технический расчет.
Алюмінієві радіатори універсальні і надійні в експлуатації, тому вони використовуються в централізованих і автономних системах опалення (приватні і багатоквартирні будинки зі складною системою опалення, торгові центри, офіси).
Алюмінієві радіатори сумісні з трубами з пластику, сталі, комбінованих та інших матеріалів, крім міді (так як можливий розрив радіатора внаслідок газоутворення).
Дані радіатори досить просто встановлюються за допомогою універсальних наборів для монтажу (кронштейни, заглушки і прокладки).