
Инкубатор Веселое семейство, 2ТДВ (ручний переворот, тен, електронний термометр,влагометр)
1 650 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026- +380 (99) 565-09-70
|
Інкубатор побутовий «Веселое семейство»-2ТДВ призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншої птиці в умовах домашнього господарства. Конструктивні та функціональні особливості«Веселое семейство»-2ТДВ: Переворот яєць - ручний. Обмін повітря - природна конвекція. Термоелектричний нагрівальний елемент (ТЕН). Датчик вологи. Основні технічні характеристики
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СОВЕК |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Переворот яиц | Ручной |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Воздухообмен | Естественный |
| Состояние | Новое |
| Средняя вместимость яиц | |
| Куриные яйца | 80 шт |
| Гусиные яйца | 50 шт |
| Утиные яйца | 40 шт |
| Перепелиные яйца | 200 шт |
| Индюшиные яйца | 40 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 215 мм |
| Вес | 2 кг |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Минимальная температура | 20 град. |
| Максимальная температура | 42 град. |
- Цена: 1 650 ₴



