
Инкубатор Веселое семейство, 12ВДВ 12 В (влагометр, вентилятор) з механізмом автоматичного перевороту інкубат
2 800 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026- +380 (99) 565-09-70
1.1 Інкубатор побутовий «Веселое семейство»-12ВДВ (далі інкубатор) призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншої птиці в умовах домашнього господарства.
1.2 Умови експлуатації інкубатора: температура навколишнього середовища (25 ± 10) °С, відносна вологість повітря (65 ± 15) %.
1.3 Живлення інкубатора здійснюється від джерела постійного струму 12 В і (або) акумулятора.
1.4 При покупці інкубатора перевірте комплектність і відсутність механічних пошкоджень. Після продажу інкубатора підприємство-виробник не приймає претензій по комплектності і механічних пошкоджень.
2 Основні технічні характеристики
|
Напруга живлення постійного струму, В |
12±1,2 |
|
Споживана потужність, Вт, не більше |
35 |
|
Витрата електроенергії за час інкубації (30 днів), кВт * год, не більше |
15 |
|
Підтримка температури |
Автоматична |
|
Діапазон регулювання температури, С |
25…40 |
|
Точність автоматичної підтримки температури, оС |
±0,3 |
|
Підтримка вологості |
Вільне |
|
Діапазон вимірювання вологості, % |
10 … 99 |
|
Обмін повітря |
Примусова конвекція |
|
Місткість яєць, шт.* |
|
|
Поворот яєць |
Ручний |
|
Габаритні розміри, мм, не більше |
470х 470 х 215 |
|
Маса, кг, не більше |
1,5 |
Примітка *В дужках наведені значення для інкубатора при використанні зовнішнього механізму автоматичного перевороту інкубатора, який поставляється окремо.
3 Комплект поставки
Кришка, шт. – 1;
Основа, шт. – 1;
Решітка, шт. – 4;
Заглушка, шт. – 3;
Піддон для води, шт. – 1;
Джерело живлення постійного струму 12В, 3А – 1;
Керівництво по експлуатації, шт. – 1;
Упаковка, шт. – 1.
|
конвекція |
|
|
Місткість яєць, шт.* |
|
|
Поворот яєць |
Ручний |
|
Габаритні розміри, мм, не більше |
470х 470 х 215 |
|
Маса, кг, не більше |
1,5 |
Примітка *В дужках наведені значення для інкубатора при використанні зовнішнього механізму автоматичного перевороту інкубатора, який поставляється окремо.
3 Комплект поставки
Кришка, шт. – 1;
Основа, шт. – 1;
Решітка, шт. – 4;
Заглушка, шт. – 3;
Піддон для води, шт. – 1;
Джерело живлення постійного струму 12В, 3А – 1;
Керівництво по експлуатації, шт. – 1;
Упаковка, шт. – 1.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СОВЕК |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Переворот яиц | Автоматический |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Тип питания | Сеть 12 В |
| Состояние | Новое |
| Средняя вместимость яиц | |
| Куриные яйца | 42 шт |
| Гусиные яйца | 16 шт |
| Утиные яйца | 24 шт |
| Перепелиные яйца | 96 шт |
| Индюшиные яйца | 24 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Длина | 417 мм |
| Высота | 215 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Минимальная температура | 25 град. |
| Максимальная температура | 40 град. |
- Цена: 2 800 ₴




