|
Інкубатор побутовий «Веселое семейство»-2Т призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншої птиці в умовах домашнього господарства. Конструктивні та функціональні особливостіВеселе сімейство - 2Т: Переворот яєць - ручний. Обмін повітря - природна конвекція. Термоелектричний нагрівальний елемент (ТЕН). Основні технічні характеристики
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СОВЕК |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Переворот яиц | Ручной |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Состояние | Новое |
| Средняя вместимость яиц | |
| Куриные яйца | 80 шт |
| Гусиные яйца | 50 шт |
| Утиные яйца | 40 шт |
| Перепелиные яйца | 200 шт |
| Индюшиные яйца | 40 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 215 мм |
| Вес | 2 кг |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Минимальная температура | 36 град. |
| Максимальная температура | 40 град. |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴





Отправка с 08 июня 2026