Дана версія регулятора тиску газу 2R10 від відомого німецького виробника Dresser Actaris Gas призначена для заміни застарілого регулятора РДГС10
Завдяки своїм габаритним розмірам заміна регулятора РДГС-10 (м. Луцк) на регулятор 2R10 проводиться без проведення зварювальних робіт. Регулятор має штуцер для підключення трубки відводу газів скидного клапана
Регулятор тиску газу 2R10 Itron – це двостадійний регулятор із вбудованими запобіжними запірними (ПЗК) та скидними (ПСК) клапанами.
Основні переваги:
- стабільність підтримання вихідного тиску
- надійність, тривалий термін служби
- вбудований фільтр з великою поверхнею фільтрації
- вбудований ЗЗК по верхньому та нижньому значенню вихідного тиску
- вбудований ЗСК
- заміна РДГС 10 без проведеня зварювальних робіт
Технічні характеристики
Максимальний тиск 5 barРобоче середовище природний газ, пропан, бутан, повітря, азот або будь-який інший неагресивний газВихідний тиск 13 ... 100 mbarКлас точності ±5% від встановленого значення РвихТип з'єднаннярізьбовеДіапазон робочих температур мінус 30 ... 60°СМонтажне положення горизонтальне та вертикальнеПристрої безпеки ПЗК у перевищенні Рвых ПЗК зі зниження Рвых ПСКВхідний діаметр DN20ммВихідний діаметр DN32 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itron |
| Страна производитель | Германия |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Минимальное входное давление | 0.1 бар |
| Материал корпуса регулятора | Алюминий |
| Монтажное положение | Горизонтальное |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Входной диаметр | 1 1/4" |
| Выходной диаметр | 3/4" |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴










