Міні інкубатор КВОЧКА МІ-30-1Е Лампа
Високоточний регулятор підтримує температуру з точністю ±0,1 °C
Тепловий шнур або 4 лампи забезпечують рівномірне прогрівання по всьому об'єму
Вбудований вентилятор забезпечує оптимальний повітрообмін
4 контейнери з вологопоглинальними серветками для підтримання оптимальної вологості
Зручний переворот яєць через зміну нахилу інкубатора
Особливості моделі МІ-30-1Е
Поворот яєць здійснюється способом зміни нахилу інкубатора, тобто немає потреби повертати яйця вручну.
Оскільки робоче положення інкубатора— під нахилом, то для того, щоб вода з піддона не проливалася, для підтримки вологості передбачені 4 контейнери з вологопоглинальними серветками.
Для оптимального повітрообміну встановлений вентилятор.
Є дві модифікації з різними нагрівачами — 4лампи або тепловий шнур
Цифрова індикація температури.
Підтримка оптимальної температури в інкубаторі"МІ-30-1Е" за допомогою електронного регулятора. Задана температура регулюється користувачем у межах 37 °C-39 °C.
Інкубатори «Ковочка» додатково комплектуються спеціальним гігієнічним піддоном, виготовленим зі спеціального харчового пластику. Гігієнічний піддон захищає корпус інкубаторавід забруднення продуктами інкубації, легко миється й дезінфікується після закінчення інкубаційного процесу, що неабияк знижує ймовірність зараження молодняка птиці різними захворюваннями.
Місткість інкубатора, яєць:
• 80 курячих
• 40 гусиных
• 50 качиних
• 180 перепелиних
Технічні Характеристики
• Переворот яєць: механічний, за допомогою нахилу інкубатора
• Споживана потужність Вт, не більш ніж: 30
• Температура інкубації регулюється, у межах +37 °C-39 °C
• Точність підтримки температури: ±0,1°C
• Тип терморегулятора: електронний
• Термометр: цифровий
• Тип нагрівача: ламповий або тепловий шнур
• Вентиляція: примусова за допомогою вентилятора
• Напруга живлення змінного струму, В: 220
• Витрата електроенергії за час інкубації (30 днів), Квт·год, не більш ніж: 10
• Габарити, мм: 470х470х210
• Маса в пакованні, не більш ніж кг: 2,3
Відповіді на запитання
Скільки часу інкубатортримає тепло БЕЗ електроенергії?
У разі вимкнення електроенергії до 5 годин, процес інкубації зберігається.Якщо електроенергії • немає більш ніж 5 годин, потрібно покласти на кожне оглядове вікно інкубатора водяні грілки з гарячою водою (температура води не менш ніж 65 °C) і накрити грілки таким чином, щоб залишилися відкритими вентиляційні отвори. Водночас необхідно частіше контролювати температуру в інкубаторі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Квочка |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Состояние | Новое |
| Переворот яиц | Механический |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Воздухообмен | Естественный |
| Нагревательный элемент | Ламповый |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Материал корпуса | Пенопласт |
| Средняя вместимость яиц | |
| Куриные яйца | 80 шт |
| Гусиные яйца | 40 шт |
| Утиные яйца | 50 шт |
| Перепелиные яйца | 180 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 210 мм |
| Вес | 2.3 кг |
- Цена: 2 750 ₴







