
Лічильник холодної води ETС 15/110 1,6 R50/R40 T50- база 110 мм
470 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ЕТC 15 мм
- +380 (99) 565-09-70
SDC SMART С+, SDH SMART С+
DN 15, DN 20
ЛІЧИЛЬНИКИ КРИЛЬЧАСТІ ОДНОСТРУМЕНЕВІ
ХОЛОДНОЇ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ
Основне призначення - для вимірювання обсягу витрат питної і
підігрітої води для комунально-побутового використання, яка
протікає по напірному трубопроводу. Як вузол розподільного
обліку витрат зі зменшеним значенням мінімальної протоки води,
ці лічильники відповідають вимогам постачальників комуналь-
них послуг для застосування в багатоквартирних новобудовах
для підключення до диспетчерських систем автоматизованого
зчитування показань. Випускаються в двох модифікаціях:
SDC smart С+ - для холодної води з температурою до 50°С,
SDH smart С+ - для холодної і гарячої води з температурою до 90°С.
Особливості і переваги
• Дозволяють встановлювати накладний імпульсний модуль для
підключення до системи M-BUS дистанційного зчитування
показань;
• Циферблат має 8 знаків для відображення значень витрати;
• Герметична конструкція, захищений від попадання пилу і бризок
води, ступінь захисту IP65;
• Лічильник перевірений на герметичність при надлишковому тиску
2,5 МПа;
• Підвищена точність при малих значеннях протоку - метрологічні
характеристики лічильників відповідають ДСТУ EN ISO 4064-1:2018),
з відношенням витрат R=Q3/Q1 R160 (при установці в
горизонтальному положенні шкалою вгору) і R80 (R63) (при
установці в будь-якому іншому положенні);
• Індикаторна частина лічильника повертається на 360° для зручності
зчитування показань;
• Конструкція, склад і використані матеріли перешкоджають
шахрайству, зокрема захищені від зовнішньої дії магнітного впливу;
• Корпус виготовлений з латуні для забезпечення внутрішньої та
зовнішньої корозійної стійкості;
• Лічильний механізм знаходиться в герметичному пластиковому
корпусі, повністю відділений від води, передача обертання від
крильчатки на рахунковий механізм - через магнітну муфту;
• Усі частини, що контактують з водою, виготовлені з матеріалів, що
загальновідомі як нетоксичні, не забруднювальні та біологічно
інертні, не погіршують якість води, тривкі до її впливу в межах
діапазону робочих температур і тиску.
• Гарантійний термін – 30 місяців с дня продажу, або 36 місяців з дати
виробництва, якщо дата продажу не вказана;
• Період між повірками - 4 роки, середній строк служби – 12 років.

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Новатор |
| Страна производитель | Украина |
| Область применения счетчика | Бытовой |
| Тип счетчика | Механический |
| Вид водосчетчика | Крыльчатый |
| Использование | Для холодной воды |
| Условный проход | 15 мм |
| Максимальный расход, Qmax | 1.5 куб. м/час |
| Метрологический класс | В |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Тип присоединения | Штуцерное |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная температура измеряемой среды | 50 град. |
| Межповерочный интервал | 4 лет |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Монтaжнaя длинa | 110 мм |
| Высота | 81 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 75.5 мм |
- Цена: 470 ₴

