Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 067 1889834
+380671889834
+380995650970
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Теплоаккумуляторы на котлы

Використання акумулюючих ємностей з твердотільними котлами має цілий ряд переваг:

Економія палива до 30%

Використання акумулюючих ємностей дозволяє істотно знизити тепловтрати і тим самим регулярно економити до 30 відсотків палива.

Скорочує кількість завантажень палива в котел

Класичні твердопаливні котли вимагають постійного завантаження палива, так як після прогорання вся система опалення починає швидко остигати. Буферна ємність, накопичує надлишкове тепло і коли паливо в котлі прогорає, гаряча вода з ємності продовжує циркулювати по системі опалення ще кілька часов.Владельци твердопаливних котлів з автоматичною подачею палива теж отримують переваги.

Збільшує ефективністьсистеми опалення

Буферна ємність об’єднує всі компоненти системи і дозволяє використовувати їх максимально ефективно і економічно

  • 1  Твердопаливний котел топиться вдень, накопичує максимальну кількість тепла, а вночі електричний котел «підігріває» систему за дешевим нічним тарифом.
     
  • 2  До буферної ємності підключається система «тепла підлога», яка нагрівається за рахунок змійовика, розташованого усередині ємкості.

Підвищує безпеку і термін служби системи опалення

Для забезпечення якісного спалювання палива, що містить різні речовини, в тому числі дьоготь і кислоти які виділяються при згоранні дров, котел повинен постійно працювати на повній потужності. Буферна ємність захищає систему від перегріву котла, забираючи і накопичуючи надлишкову теплову енергію.

Полегшує обслуговування котла і димоходу

Буферна ємність не тільки економічно вигідна, але і, завдяки повному згорянню палива, запобігає засмічення димоходу дьогтьових опадами.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3